Hotel Praha 5-Smíchov   Garni Rambousek
Hotel Garni Rambousek ubytování Praha 5-Smíchov   Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Garni Rambousek / Praha 5-Smíchov

Hotel Garni Rambousek se nachází ve vilové čtvrti Malvazinky na Praze 5. Z hotelu Garni Rambousek se nabízí jedinečný výhled na centrum města Prahy. Předností hotelu Garni Rambousek je výborná dopravní dostupnost, jen 2 stanice autobusem od metra Anděl. Do historické části města Prahy se hosté dostanou zhruba za 15 minut.

Popis hotelu
Hotel Garni Rambousek je hotelem rodinného typu, který zaměstnává zdravotně postižené osoby. Již při budování Garni hotelu Rambousek se vycházelo z toho, že zaměstanci budou zdravotně postižený a hotel je kompletně přizpůsobený bezbariérovým přístupem a výtahem, aby se mohli všude bez problémů pohybovat. Při ubytování v hotelu Garni Rambousek hosté podpoří možnost zaměstnávat zdravotně postižené osoby, které se ubytovaným hostům snaží vyjít co nejvíce vstříc.

Popis ubytování
Hotel Garni Rambousek splňuje podmínky kladené zákonem a jeden pokoj má sprchový kout kam se dá vjet na vozíku. Kliky oken jsou k dosažení ze sedící polohy. Všechny dveře v tomto pokoji mají šířku 80 cm, v koupelně je toaleta s madly a elektrickým bidetem. Ostatní pokoje nesplňují požadavky kladené zákonem na vybavení pokoje pro zdravotně postižené, ale splňují požadavek na bezbariérové ubytování. Dveře do pokojů mají všude šířku 80 cm a do koupelen 70 cm, což je kritérium pro projetí normálním vozíkem. Pokud ubytovaným hostům nebude činit problém hygiena v normálním sprchovém koutě, mohou zdravotně postižený hosté využít bez problémů všechny pokoje. V Garni hotelu Rambousek není žádný schod a přístup do všech prostor hotelu je prakticky vyzkoušen.

Ubytování - pokoje
Hotel Garni Rambousek nabízí k ubytování 10 klimatizovaných pokojů. Hotel Garni Rambousek disponuje pokoji s manželskou postelí i s oddělenými postelemi. Pokoje jsou vybavené televizí, nábytkem, lednicí a připojením k internetu přes Wi-Fi. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro ubytované hosty připravují snídaně neslyšící pracovnice, které ovládají českou znakovou řeč, ale v základních oblastech se dohodnou s kýmkoliv.

Praha 5 okolí
Velké nákupní centrum Nový Smíchov s hypermarketem Tesco, které je otevřené 7 dní v týdnu do 24:00. Mimo jiné je možnost na Praze 5 navštívit 2 multikina, bazén. V okolí hotelu Garni Rambousek Praha se nachází velké množství restaurací, pizzerií, café a hospůdek.

Pražské památky
Nejbližším turistickým cílem je vila Bertramka s malým muzeem W. A. Mozarta 150 metrů od hostelu. Historické památky a jiné atraktivity s časovým odhadem pěšky: Petřínská rozhledna 30 min, Národní divadlo 30 min, Václavské náměstí s Národním muzeem 35 min, Staroměstské náměstí 40 min, Karlův most 40 min, Pražský hrad 45 min, Josefov židovská čtvrť 50 min Většina těchto pamětihodností je dostupná příjemnou procházkou podél Vltavy.
Hotel Praha 5-Smíchov   Garni Rambousek -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Smíchov   Garni Rambousek - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Smíchov   Garni Rambousek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Smíchov   Garni Rambousek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou